OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

10.03.2019 r.1.Kalendarz liturgiczny.

Wszystkim, którzy obchodzą urodziny, imieniny, czy inne uroczystości, rodzinne i osobiste, składamy najserdeczniejsze życzenia, wraz z pamięciom modlitewną.

2. Intencje Mszy św.

3. Bóg zapłać za wszystkie ofiary, złożone na tacę, na budowę kościoła, na konstrukcje dachu. W miesiącu lutym złożyliście 21 450 zł. Bóg zapłać za waszą ogromną ofiarność i życzliwość. Proszę o dalszą pomoc materialną i modlitewną.

Pół godziny przed każdą Mszą św. w tygodniu, odmawiamy różaniec w intencji budowy.

3. Przeżywamy Czas Wielkiego Postu. Są foldery, w których mamy przebieg Wielkiego Postu w naszej parafii. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17.00 i 19.00. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.00. Zapraszam. Godzinki o Męce Pana Jezusa w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 8.10. Podejmijmy abstynencję alkoholową. Wpisujmy się do Księgi Trzeźwości. Pamiętajmy o potrzebujących, składając paczki żywnościowe.

4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 kazanie wygłosi Ks. Zygmunt, na temat Światowych Dni Młodzieży w Panamie. Będzie również młodzież, która była w Panamie, wraz z naszą młodzieżą.

GOŚCIOM, TYM, KTÓRZY UMIŁOWALI SOBIE TĘ ŚWIĄTYNIĘ, A PRZEDE WSZYSTKIM PARAFIANOM, ŻYCZĘ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO W NOWYM TYGODNIU.